| raishka a întrebat:

Heii, cu ce pantofi/cizme credeti ca ar arata bine o pereche de pantaloni scurti de piele crem? big grin

20 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Merg cu o pereche de botine negre.

| Bondarel99 a răspuns:

Cred ca ar arata bine cu niste cizme negre peste genunchi sau botine negre.

| LeMousiqe a răspuns:

Pantofi daca te imaginez in cizme laughing

| Resurrection a răspuns:

O pereche de bocanci negri din piele, simpli, putin peste glezna. Clar! Mi se pare incredibil de sexi combinatia

| AmanoYuno a răspuns:

Botine kakilove struck sau cizme de piele inalte pana la genunchi ar arata geniallove struck

| para001 a răspuns:

Cizme negre

| Alishia a răspuns:

Cred ca... unele cu toc pana peste genunchi, genu ala muschetar parcathinking negre nu neaparat din piele sau alta culoare si bluza poate aceeasi culoare cu cizmele?

| dydy21 a răspuns:

Niste ghetute maro... http://www.google.com/......tp?/imgres

| Stefanyax0 a răspuns:

In primul rand depinde de momentul zilei. In prima parte a acesteia, este recomandat sa eviti tocurile foarte inalte, optand mai degraba pentru balerini sau pantofi/sandale cu tocuri pana la 5 cm. Totusi, daca esti scunda, este de preferat sa porti ceva ce iti lungeste picioarele fara a mai tine cont de momentul zilei. (*Pantofii cu paiete, strasuri, tinte, sclipici, material lucios, aplicatii metalice, cristale se poarta EXCLUSIV seara, in anumite locatii.)
Alternativele sport sunt Conversii (tenisi), iar cele de plaja (doar de plaja!) – flip flops. Cizme sau botine combinate cu pantaloni scurti sunt de de obicei un fiasco vestimentar (mult mai dezastruos daca cizmele sunt negre). Dar daca chiar iti place atat de mult ideea, cizmele trebuie sa fie obligatoriu in nuantele pielii.

| raishka explică (pentru Stefanyax0):

Pai, doresc sa-i port intr-un outfit de seara.Sunt foarte inalta (1.80) deci as prefera ceva fara tocuri, sau cu tocuri mai mici, dar elegante big grin

| allexxys a răspuns:

Buna. Daca sunt pantaloni scurti mer cel mai bine cu pantofi. Mai ales daca ai ce arata. Cu cizme in niciun caz mai ales daca esti mica de inaltime fiindca taie picioarele... mai merge si cu o perche de ghetutze cu toc mai sus un pic de glezna cu tinte. (se vede super frumoswinking )
Acum as vrea sa-ti dau si eu un sfat de prietenie; pr vremea asta nu mai merge pantaloni scurti fiindca nu este timpul pentru asa ceva, si dres sau un colant neea. mai ales cu pantalonii scurti.
Totusi iti urez bafta:*

| raishka explică (pentru allexxys):

Da, stiu ca e frigut, insa e un eveniment inside deci, imi cam permit :").

| allexxys a răspuns (pentru raishka):

Ok atunci iti urez Distracti placuta:*:*:*
Sper ca nu te-ai suparat pe mine>?straight facestraight face

| raishka explică (pentru allexxys):

Nu e nici o suparare oh go on :*

| th4inspiration a răspuns:

Cu o pereche de botime tot crem sau negre, sau o pereche de cizme lungi albe, negre sau gri. Si niste cizmulite de culoare bej sau maro deschis merg in combinatie cu pantalonii crem, vezi si tu ce ti se potriveste mai bine happy

| Cataa9 a răspuns:

Cu botine cu putin toc, negre sau un maro caramel

| raishka explică:

Despre cizmele peste genunchi nu stiu ce sa zic. Nu mi se pare prea dragut sa se fara 10 cm de ciorap. E doar parerea mea happy

| Ragnarøkr a răspuns:

Botine negre sau crem sau ghete/bocanci de aceleaşi culori.

| andreiutza a răspuns:

Cu niste cizme la moda din alea crosetate sau de piele dar arata ce modelul crosetat.