| AndraAlexaLove a întrebat:

Heiihappy Deci,mi-am cumparat albastru de metil sa imi fac suvite, si am o intrebare: Cum este mai bine? Sa pun pe o bucata de vata albastrul de metil sau sa pun pe o manusa de plastic si sa imi dau pe par? Si apoi, trebuie sa ma clatesc sau sa las sa se usuce?happy

Răspuns Câştigător
| Feelings14 a răspuns:

Il pui pe vata.
Si il lasi asa, sa se usuce. daca il clatesti se spala si se duce.happy dar depinde, daca pui foarte mule poti sa-l clatesti putin iar apoi iese o culoare amestecata. happy

3 răspunsuri:
| Foarfeca a răspuns:

Cauți un accesoriu care să te facă să ieși în evidență? Atunci, ai noroc.
http://facute-de-mana.blogspot.ro/

| Popescu_Adriana_1993 a răspuns:

Eu bag parul direct in sticluta si apoi clatesc putin cu apa, iese mai intens.