| SilviaA1238 a întrebat:

Imi spuneti va rog cat ar costa o pereche de tenisi converse originali?

Răspuns Câştigător
| gabrielflorin01 a răspuns:

Depinde de model, la mine in oras preturile incep de la 150 de lei pentru cei low-top si ajung la aproape 400 de lei pentru cei high-top.

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

În jur de 250-400 de lei.

| kiri11 a răspuns:

In tarile in care se produx maxim 3 $, adica 10 lei. Daca ti-i cumperi din ro, platesti de 20X mai mult happy

| StefanChriss a răspuns:

Pretul la Converse, in reprezentata incepe de la 250 de lei. Daca te duci la outlet, poti gasi si perechi mai vechi, ramase, sau numere care nu au fost luate, caz in care sunt intre 150-250.