| SimmiPopovici a întrebat:

Heii, joi vom face poze pentru albumul de clasa a 8-a si nu stiu cu ce sa ma imbrac. Ceva idei?

Răspuns Câştigător
| Dayana568 a răspuns:

Imbracate cu ce crezi tu ca e mai bine pentru tine nu trebuie sati pese ca e la moda si nu-ti place trebuie doar sa-ti placa tie nu trebuie sa te imbraci ca sa la placa altora.

3 răspunsuri:
| ClauA17 a răspuns:

Costum, papion, o camasa alba sau albastru inchis sau o camasa alba si papion albastru, si ceva pantofi cum se poarta acum.

| Nutu09 a răspuns:

Inbracate si tu in custium ca o persona educata

| SzbInfinite a răspuns:

Cu hainele tale preferate, ceva cu care ai vrea să rămâi în memoria colegilor. (: Poate o cămaşă cu un material care îl imită pe cel de blugi cu mânecile suflecate, nişte blugi şi bocanci sau cizme. Adică ceva casual dar mai deosebit; x