| CiocolataCalda a întrebat:

Heii! Maine fac poze pentru albumul de sfarsit de an si nu stiu cum sa ma imbrac (ma duc in seara asta la cumparaturi). Cine are vreo idee despre cum as putea sa ma imbrac? (fara rochii daca se poate. big grin )

5 răspunsuri:
| MariiMelon a răspuns:

Si eu tot maine fac laughing. Eu te-as sfatui sa iti ei nistecolanti negri si deasupra un tricouas care ti se potriveste. Eu imi voi lua unul roz, elegant, din matase. Ca si papuci imi voi lua unii bej si niste cercei toti bej ca sa se potriveasca si un lantisor dragut la gat. Ai putea de asemenea sa iti ei niste blugi, papuci negri, o camsa, o veste deasupra ei si un papionm rosu de preferat. Pai, cam astea sunt ideile mele. Succes la... poze!laughing:*

| Tommy889 a răspuns:

Faci ca fetele de la mine din clasa, pantaloni f.scurti si tricou colorat+o coafura mai de doamne ajutahappy
Ele au dat f.bine la albumul de sfarsit de cls a 8-a, si fetele acelea nu sunt cine stie ce bunaciunibig grin sunt oklaughing
asta e parerea unui baiat
sper ca te-am ajutat!

| lora99 a răspuns:

Poti purta pantaloni scurti, culoare incisa, cu o camasa alba, cu funda la gat si cu bretele la pantaloni si o pereche de sandalute finute, pantofi sau balerini.iti poti face parul ondulat cu bucla

| nichiclaudia a răspuns:

Buna.daca nu iti plac rochiile poti alege un stil mai lejer pentru tine..de exemplu o camashuta si niste pantaloni mai eleganti, totusi..gandeste-te ca pozele astea raman acolo in album pentru mult timp si nu ar stica sa arati binewinking ori o fusta si camasa..eu una asa as alege. dupa rochie.Fiecare cu stilul lui. Oricum in adidasi si blugi sigur nu te duci, nu?laughing

| Alexandra123miri a răspuns:

Buna! Am eu o idee! Pantaloni scurti (Cum iti plac tie) si un tricou (Cum iti place tie) si o coafura fundita happy Sper ca ti-am fost de folos happy