| KiddFaraSentimente a întrebat:

Mi-am cumpărat vopsea decolorantă de la Garnier (Super Blond - E0). Eu am părul şaten deschis şi nu l-am mai vopsit sau decolorat înainte. Oare o să se deschidă până la un blond mediu? Şi îmi va afecta părul?

1 răspuns:
| pati2021 a răspuns:

E vopsea sau decolorant! daca e decolorant depinde cat de mult il ti in cap iar daca e vopsea se deschide cam asa un blod mediu! dar ai grija cu astea iti strica foarte tare parul, in special nuantele de blod iti subtiaza foarte tare firul o sa para de cele mai multe ori ca si cum s-ar electriza!