| g_7133 a întrebat:

mi-am cumparat vopsea de la garnier blond super deschis bej. in momentul de fata parul meu este deschis un caramel happy. Credeti ca o sa iasa ceva frumos cu nuanta de blond bej? thinking

Răspuns Câştigător
| leny a răspuns:

Numai daca n-o sa-ti arzi parul...este o culoare calda care-ti "inmoaie" trasaturile fetei, iti deschide culoarea tenului, iar daca iese in suvite o sa fie superrrr(eu am fost vopsita asa si eram innebunita dupa culoarea mea), numai ca, ai grija, dupa ce se duce din intensitatea culorii n-o si arate prea dragut...

5 răspunsuri:
| AGGA a răspuns:

Vreau sa te intreb cevabig grin. Te rog eu sa imi raspunzi:d. Exact acum 3 zile mi-am luat si eu aceeasi vopsea si vreau sa ma fac numai ca tot stau pe ganduribig grin. Si eu momentan am parul de culoare caramel deschis...sunt foarte curioasa, ce ti-a iesit?

| g_7133 explică:

Pai eu nu vreau sa il decolorez pentru ca am firu de par foarte subtire si moale straight face. daca vreau sa imi fac o coafura ceva nu prea sta sad. o sa ma risc si sa bag culoarea asa :d. Sa vedem ce o sa iasa laughing!

| Simonaaaaaaaa a răspuns:

Dahappy... dar fii sigura ca, culoarea asta e potrivita tenului tauhappy...eu ti-as recomda o culoare mai naturala

| mcrenma a răspuns:

Nu cred ca iti va iesii exact cum e pe cutie. Cel mai sigur ar fi sa te decolorezi inainte dar atentie, decolorantul arde parul foarte rau daca nu stii cum sa il folosesti!

| juniper a răspuns:

Inainte sa incepi iti dau cateva site-uri in care iti zice cum poti sa-l colorezi in mod natural http://www.armonianaturii.ro/......08-articol
http://www.armonianaturii.ro/......41-articol