| anonim_4396 a întrebat:

Heii! Nivea straight & easy ingrasa parul? Eu am deja parul gras. si daca folosesc credeti ca mi se va ingrasa si mai tare? Alt sampon, balsam sau crema care indreapta si nu ingrasa parul stiti?

1 răspuns:
| LittleKiss a răspuns:

Buna! Am si eu Nivea straight & easy (mentionez ca eu am parul ondulat) si l-am folosit de 5 ori si mi-a incretit parul si mai mult... Acum cred ca este si in functie de par. Dar nu cred ca il ingrasa. De mult caut si eu sampon care sa indrepte si chiar, sa functioneze.