| Rochelle a întrebat:

Heii TPU. Eu am ochii verzi-caprui, parul saten-roscat si pielea inchisa la culoare. Ce culori mi se potrivesc?

Răspuns Câştigător
| Dreamer12345 a răspuns:

Daca esti mai creola culorile ''tipatoare'' roz electric albastru elecrtic, galben electric. La ochi fardurile deschise dar daca ai ochii albastrii nu te fa cu albastru ar arata aiurea, si nici cu verde la ochi verzi. Fa-te mai bine cu culorile de piersicii, roz, mov, nude dar nu foarte mult discretsi la petrceri poti sa iti faci smokey eyes adica cu fard negru, tus si creion. Bafta :*. Funda?puppy dog eyes

1 răspuns:
| mimi2000mimi a răspuns:

Verde si galben.sa nu mai zic de negru! negru merge la orice!