| Keepcalmandloveme a întrebat:

Heii TPU:*. Joi o sa merg cu clasa la opera si nu stiu cu ce sa ma imbrac. O sa fie seara pe la 8, si acolo o sa fie si baiatul pe care il plac >8-. Funda!:*

Răspuns Câştigător
| HeartBreaken a răspuns:

Poi tinand cont ca e la opera ai putea sa te imbraci putin mai elegant. Nu am sa-ti spun cu ce deoarece nu stiu ce haine ai, dar nah. Eu sincer mi-as lua o fusta cam cu o palma, doua peste genunchi si o bluzita dar nah... acum cum e frig afara cred ca ar merge niste blugi mulati si tot asa o bluzitatongue Sper ca te-am ajutat si succes cu baiatu'! smug Bye!