| AdrianaAlexandraSr02 a întrebat:

Heii, vreau sa imi fac niste suvite de par albastre si nu stiu cu ce mi-as putea face, ținând cont ca nu vreau sa fie permanente dar nici sa se duca foarte repede.
Ce imi recomandati? (Parul meu este șaten)

3 răspunsuri:
| blairelovesmusic a răspuns:

Cu vopsea sau cu un marker.

| al0o0o0 a răspuns:

La culoarea parului tau nu prea ai ce sa faci, in majoritatea cazurilor iese verde, nu albastru

| Dolyta a răspuns:

Pe par saten nu prea are cum sa iti iasa, majoritatea vopselelor albastre/roz etc sunt pentru par blond/decolorat, sunt unele permanente de la Live(schwarzkopf) care ar merge pe șaten dar iese un albastru închis