| anonim_4396 a întrebat:

Heii! Vreau sa-mi cumpar un epilator si nu stiu ce sa-mi iau dintre atatea. Imi este frica sa nu ma doara rau si as vrea unul care sa diminueze durerea, sa il pot folosi si in apa. Am auzit de acesta, Rowenta Aquaperfect EP9124 ca este bun si merita toti banii, voi ce-mi recomandati? Multumesc!

1 răspuns:
| xPufoshenie a răspuns:

Eu zic ca e destul de bun am mai auzit de el si mama vrea sa il incerce, deci nu cred ca ai de ce sa iti faci griji! Momentan ea foloseste unul de la P_hilips de care e multumita si e asemanator cu acela Rowenta