| ralubaa a întrebat:

Heiiii TPU :*! As vrea ma tund dar nu prea stiu cum! sad Ma puteti ajuta? Am fata ovala si parul cu vreo 5 cm mai jos de umar! Dau Fundaa '!

2 răspunsuri:
| Alleexxandra a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres

sau

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Cred ti-ar sta bine cu o astfel de tunsoare, sunt sexy si feminine. sper ca te am ajutat:* succes!

| lillyrokie2 a răspuns:

Pai,unei fete ovale i se potriveste orice stil, asa ca poti experimenta coafuri diametral opuse, cum ar fi bob foarte scurt, tepi sau par lung si drept.Tu alegi. Sper sa iti fie de folos acest sfat.