| ๓єllเครtคг a întrebat:

Helaaaww! :3 Nu am mai postat de foarte mult timp, dar as vrea sa va pun acum o intrebare...happy De fapt, mai multe laughing
1.Sambata merg iar intr-o excursie la Constanta si mi-e teama sa nu fie frig cum a fost zilele astea...So, cum as putea sa ma imbrac avand in vedere vremea?
2.Cum as putea sa ma coafez la scoala? Dar NU parul desfacuuut big grin
3.Imi place mult de un baiat si avem un interes comun: Nu suportam aceeasi persoana laughing Totusi, cum as putea sa ii arat cat de cat ca il plac? Adica, cum sa ma comport in preajma luuui? happy
4.Cum as putea fi mai frumoasa, avand in vedere ca am doar 13 ani? Se pune si machiajul, dar as vrea niste sfaturi simple :*
5.Cum pot iesi mai frumos in poze? Am o colega care iese super in toate pozele, si cum s-ar zice: si cand e urata ea e frumoasa laughing
Va rog sa nu va bateti joc de raspunsuri si atata timp cat nu va place intrebarea in sine ori nu aveti chef de raspuns, nu comentati :-!
Dau FUNDITA love struck Va multuuumeesssc :3

3 răspunsuri:
| amoraeliza a răspuns:

2.doua codite joase, o codita intr-o parte, spic.cada pestelui intr-o parte, coronita din gata
3.comportate normal si arata-i ca esti dispunibila, sau daca nu esti asa de timida spune-i cel mai bun e sa-i spui in fata sau la ureche
4.ai doar13 ani sunt sigura ca esti frumoasa si nu-ti bate joc de fata ta asa de repede fii asa cum esti tu ca si la intrbarea 3 despre baiat nu te machia la baieti nu le place chestia asta chiar daca dau impresia ca da.
5.in poze fii asa cum esti tu nu incerca sa pozezi nu stiu cum si o sa-ti iasa si mie mi se intampla asta si cand faci o poza ai incredere in tine spuneti in minte sunt perfecta asa cum sunt eu

| ๓єllเครtคг explică (pentru amoraeliza):

Mersi mult! :* O sa mai astept sa vad daca mai primesc si alt raspuns...big grin

| amoraeliza a răspuns (pentru ๓єllเครtคг):

Coplacere