| DeepInDarkness a întrebat:

Hello! AM nevoie de un raspuns rapid! Deci... as putea folosi putin fond de ten in loc de primer?

Răspuns Câştigător
| Catrinn a răspuns:

Buna! Da, nu este nici o problema poti folosi cu incredere fond de ten, dar nu in exces!

2 răspunsuri:
| IrinaAniri a răspuns:

Fomd de ten... nu stiu daca merge, ai putea sa folosesti putin balsam de buze incolor, dar putin, altfel fardul nu va arata bine, sau poti sa intri pe you tube si sa scrii: how to make your owm primer, daca ai nevoie neaparata de el

| crina01 a răspuns:

Da
Funda!