| 009 a întrebat:

Cum as putea sa scap rapid de semnele lasate de intepaturile de insecte? in afara de fond de ten

FUNDA! pentru cel mai bun raspunshappy

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aplici imediat după muşcătură tinctură de propolis, ajută la vindecare şi cicatrizare.
Pa, pa.

| Gabytzaa98 a răspuns:

Incearca unguentul cu tataneasa, ulei de rachita, musetel, galbenele.se gaseste in orice farmacie.si mai ales la plafar.eu am unul cu arnica pentru. din astea si am dat pe el 7 lei si 50 de bani

| sufletzel a răspuns:

Incearca unguentul cu galbenele si tataneasa. Se stie ca e puternic cicatrizant. In plus nu e scump si il gasesti in orice farmacie sau plafar. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am probleme cu asa ceva...

De fiecare data cand imi apar intepaturi de insecte ma dau cu FENISTIL, care ajuta la disparitia lor cat mai repede fara a lasa urme vizibile de durata.Si pentru ce ramane, crema de galbenele.Este foarte eficienta, puternica si ajuta mult. Daca vrei sa maschezi totul, pudra.