| Nilvana a întrebat:

Hello! Am o gaura de 5 mm largita cu expandere facute de mine din plastelina fimo si as vrea sa imi comand tapere si flesh uri de pe internet dar nu gasesc site uri in care sa imi convina modelele dar in acelasi timp si preturile. Daca cunoasteti site uri de specialitate in afara de Pierce Yourself, Tatuat, Eshop, ajutati-ma! Funda! Multumesc!

1 răspuns:
| xereth a răspuns:

Poti incerca sa cati pe eMAG, ebay si chiar olx, In urma cu ceva timp am cautat sa-mi iau un pierce si am gasit si cateva dragute si ieftine.