| YoanaSmiile a întrebat:

Unde se poate gasi acea "plastelina" FIMO in Baia Mare? As vrea sa imi iau de pe internet, dar e transportul sad. Deci in Baia Mare sau prin zona unde se gaseste? Fundita happy.

3 răspunsuri:
| ramonica1979 a răspuns:

Fimo se gaseste de obicei la magazinele care au chestii pentru creativitate. Daca ai asa ceva prin oras, acolo trebuie sa te duci.

| anonim16666 a răspuns:

Buna.astazi mi-am cumparat si eu.am gasit la Maramuresul.la etajul 1.

| lady$$$ gaga a răspuns:

Stiu eu sper sa imi dai funda este in senterul caminu ii o boxa cu tot felul cu bratari si lantisoare si din astea stii tu il gasesti mai in capat ii si langa sc octavian goga este o biserica si mergi mai in jos si esteun magazin de creatie foatre super are mukte cheastii in vitrina si chiar langael ii un magazin cu haine o sa-l gasesti acolo sper ca ti-am fost de folos sunt max 7 lei si toate culorile funda?