| Anonim1432tvdtospn1432 a întrebat:

Hello
Am o geaca de piele care are tinte pe ea. Tintele sunt capsate dar la colturi imi agat parul in ea. Ce fec de adeziv as putea folosi in jurul marginilor? Lipiciul de textile este ok?
Funda

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu exista adeziv care lipeste metalul de piele, de aceea tintele sunt nituite.

Trebuie sa-ti LEGI parul, deoarece nu numai de acele tinte se pot agata, ci te poti agata si de multe alte obiecte, accidentandu-te grav!

| Lostlyric a răspuns:

Nu este mai simplu sa iti legi parul cand o porti? happy

| Anonim1432tvdtospn1432 explică (pentru Lostlyric):

Nu pentru ca am parul cret si imi e greu sa ii gasesc o coafura in care sa stea