| anonim_4396 a întrebat:

Hello! Am un card de fidelitate de le Yves Rocher si am atins nivelul 1 de fidelitate in care as avea o reducere de 15 lei la achizitionarea unui produs. Pentru cine mai are acest card, reducerea se aplica de acum in colo fiecarui produs sau doar in momentul in care am achizitionat un produs mi-am folosit acea reducere. Multumesc?

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

"Reducerea acordata se va aplica doar pentru achizitionarea unui produs."
"Reducerile aferente fiecarui nivel de fidelitate sunt valabile pe o perioada de 1 an de la data emiterii cardului, data limita pana la care acestea pot fi utilizate fiind mentionata pentru fiecare nivel pe sticker-ul amplasat pe spatele cardului.
Reducerile oferite prin utilizarea cardului de fidelitate se aplica numai asupra pretului produselor si nu pot fi acordate in numerar."
https://www.yves-rocher.ro/......202018.pdf