| anonim_4396 a întrebat:

Hello! Ok,problema e următoarea >-- Eu sunt mai băiețoasă,adică stau mai mult cu băieții și cu fratimiu,fetele nu prea mă vor pe lângă ele deoarece cred că sunt ciudată pentru că ascult B.U.G. Mafia,Parazitii,Puya si in cel mai bun caz rock precum Skillet,Black Veil Brides,etc. Mă rog,nu mă interesează. laughing Faza e că eu port doar negru,vrede,gri,albastru,alb,galben si putin rosu. Rozul si movul sunt excluse. Faza e că eu sunt fată și nu port rochii deloc,adică nu găsesc rochii d-astea de genul meu,si vine pastele,si mama vrea sa port o rochie roz dar eu NU. Ce rochie credeti ca as putea purta? Inafara de culorile astea :Mov,roz,portocaliu, rosu (bine poate merge putin). :p Si voi fi nevoita sa merg pe 1 mai la o nuntă,sincer,eu as merge in blugi dar mama ma inebuneste. straight face angry
Oricum aștept răspunsuri,întrebarea rămâne : "Ce fel de rochie pe placul meu să port?" Dau fundiță, mersi. cool >:batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

Dupa vocabular as zice ca ai in jur de 15-16 ani, varsta fiind un criteriu important al imbracamintii, pentru nunta ti-as recomanda or rochie neagra, avand in vedere ca nu iti plac culorile deschise si "vesele". Sa nu fie prea lunga dar nici prea scurta altfel oamenii o sa te creada o pr*stituata. Pentru paste, ai putea incerca o rochita mai lunga rosu inchis. Bafta!

| Anonimă1666 a răspuns (pentru RandomQuestionsAndAnswers):

laughing Mersi de răspuns, în legătură cu vârsta.păi sunt mai mică de cât ai scris tu acolo laughing Am limbajul ăsta deoarece sunt băiețoasă. Cred că este clar. love struckx

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns (pentru Anonimă1666):

Daa big grin Serios, e clar.

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai sa porti cred ca ai putea una neagra. asa mai scurta, cu un fel de corset sau albastra

| iSwag a răspuns:

Faza e ca faza e ca esti definitia "frend zonului".
Faza e ca tu ne intrebi ce iti place tie : "ce fel de rochie pe PLACUL meu sa port"
Lasand ironia la o parte, poarta ce iti place. Sa stii ca exista si rochii negre elegante (nu de priveghi)

Faza e ca bafta.

| Mykymu a răspuns (pentru iSwag):

''Friend zone'' inseamna sa iti placa de cineva si sa vrei sa fii cu el dar nu poti sa ramai decat in zona de prietenie.

| iSwag a răspuns (pentru Mykymu):

Tocmai asta spun. Ea este inconjurata de baieti, Sherlock. Si cu siguranta acei baieti o vad ca pe un baiat nu?

| Anonimă1666 a răspuns (pentru iSwag):

Faza e că știu. rolling on the floor Dar sunt fete mai bune la moda..adică nah eu nu mă pricep cu chestii d-astea. :p Si mama nu mă lasă să port ce vreau de Paste si la nuntă. sad

| Anonimă1666 a răspuns (pentru iSwag):

Nu,ei mă văd ca pe o prietenă big grin Și am menționat că ei sunt prieteni foarte buni cu fratimiu, prefer să stau cu ei pentru ca am descoperit că baietii sunt mult mai sinceri si nu barfesc, ca fetele. -.-

| Mykymu a răspuns (pentru iSwag):

Da, dar ea nu vrea sa fie impreuna cu ei.

| p5ych0 a răspuns:

Ai fost vreodata la o nunta? Eu am fost si crede-ma nu e nimic interesant de vazut/facut acolo, mai bine stai acasa. Daca mergi ca invitat nu e nimic in neregula sa porti blugi.

| Landea_Catalin_1999 a răspuns:

Una de culoare crem