| pinkys a întrebat:

Hello, stie cineva vreun tratament impotriva caderii parului? sfaturi sau ceva de genul?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Tratament pentru caderea parului este Revalid se gaseste la farmacie si costa ceva ceva e cam scump dar daca vrei un rezultat bun il cumperi

Iar asa este un ulei pentru caderea parului

4 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Tratamentul complet revalid care costa ~120 ron.

| dya_4589 a răspuns:

Pai cadera parului e cauzata de mai multi factori: lipsa de vitamine, stress, etc.
Ce pot sa iti recomand ar fi o masca din 1-2 galbenusuri de ou (in functie de cat del ung ai parul) + o lingura ulei de ricin + o jumatate de fiola de vitamina A. Tii masca in par 20-30 de minute si apoi faci baie. De asemenea ia si niste vitamine, Eurovita pentru par si unghii sau Viaderm...
Insa daca caderea e cauzata de stres cel mai bine, in afara de tratament e sa te linistesti...

| anissa a răspuns:

Eu folosesc ceai verde si o lotiune pentru crestere a parului chel stop... functioneaza de minune in doua luni mi-a crescut 12 cm in lungime si s-a indesat^^

| kenzo007 a răspuns:

Salut... Cel mai bine este sa consulti un medic specialist, el iti va spune exact de ce ai nevoiehappy