| adinutza_7858 a întrebat:

Buna sunt noua pe aici... am o intrebare. e cineva care stie vreun tratament natural impotriva caderii parului? multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| annaliana a răspuns:

Incearca galdenus de ou(numai galbenusul), otet, si ulei de ricin(dar iese foarte greu din par)diverse sampoane.Eu am folosit mai multe produse si pana la urma ceva a functionat, dar nu stiu sigur ce.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Încearcă să aplici pe pielea capului ulei de ricin, ajută la sănătatea scapului, la creștere, etc.
Pa, pa.

| MasterKing a răspuns:

Eu am vazut de cumparat. exista foarte multe sampoane care au aceasta calitate.big grin
si... daca chiar te confrunti cu aceasta problema. mai bine ar fi sa vezi un dermatolog.sau. intreaba mai multe persoane. specializate. Ptongue

| annaliana a răspuns:

Incearca galdenus de ou(numai galbenusul), otet, ulei de ricin(dar iese foarte greu din par)diverse sampoane.Eu am folosit mai multe produse si pana la urma ceva a functionat, dar nu stiu sigur ce.