| denisse19 a întrebat:

Hello. Sunt vopsita intr-o nuanta de blond "migdala" (palette deluxe blond auriu migdala)... si as vrea o scimbare in sensul unor suvite traznite (rosii, roz, albastru inchis...). Insa nu stiu ce culoare s-ar potrivi pe nuanta ce o am. Ceva sugestii/idei?

Răspuns Câştigător
| ThWeY a răspuns:

Roz sau turcoaz big grin

3 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Roz, rosu e prea mult iar albastru, dupa ce o sa mai iasa din culoare, o sa dea o nuanta de verde ciudata de o sa-ti spuna prietenii ca ti-a mucegait bostanu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey, I've just received a free Minecraft Giftcode!
You can get one too!

>> minecraftcodes.me

| Elly1 a răspuns:

Roz,of course!