| anonim_4396 a întrebat:

Hello Tpu.Am mare nevoie de ajutorul vostru.

crying
sunt disperata.de ceva timp am observat celulita pe picioarele mele..si foarte putin pe burta..am 15 ani... Daca imi puteti recomanda o crema din farmacie(mai ieftine putinel) si ce exercitii as putea face..ca sa scap de ea.)
Va rog raspuns urgent..si sa nu luaati intrebarea in ras! multumesc|!happy

Precizez ca aproape in fiecare seara merg cu bicicleta(de cativa ani)....nu stau deloc.fac miscare zilnic si de vreo 2 ori pe saptamana mai fac niste exercitii pentru abdomen, pentru solduri..si putin aerobic)

6 răspunsuri:
| loOveeep a răspuns:

Am avut aceeasi problema. iti recomand sa iti faci masaj cu ulei de masline si nisip... le amesteci si te masezi sau cu ciocolaata de menaj topita, la mine a functionathee hee funda?

| blueSky_3324 a răspuns:

Nu esti tu de vina. uita-te la mama ta, sa vezi dk nu cumva ai mostenit-o, de obicei asa se intampla. Multa apa, masaje mai dure, le faci chiar tu, cu putin ulei de corp, asta e secretul si alergat pe nisip, sau daca nu esti la mare... la sala. PUP. Pimele rezultate ai sa le vezi cam in 2 samp asa ca trebuie sa ai rabdare. O crema. de la gerovital e mai ieftina vreo 25 de lei

| anonim_4396 explică (pentru blueSky_3324):

Vara merg macar odata pe saptamana la piscina..si inot mult,, dar nu stiu de ce-mi apare..dect daca strang d epiele se observa.dar totusi vreau sa scap de ea.straight face

| blueSky_3324 a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci umbla la dieta... nu mai manca dulciuri, fainoase, grasimi, si sucuri acidulate nu mai bea. Si sa stii ca toate femeile din lumea asta au celulita daca strang mai tare de piele. asa ca iti faci prea multe griji. Pup

| anonim_4396 explică (pentru blueSky_3324):

Ok.multumesc mult!:*

| Farmec a răspuns:

Pentru ca este vara iti recomandam un gel anticelulit cu senzatie racoroasa:http://farmec.ro/produse/corp/cryo-gel-modelant-pentru-slabit-62.html
Are o acţiune imediată, cu un puternic efect de răcire şi o acţiune de durată cu efect de fermitate dat de complexul Bio-Slim PF, fapt ce amplifică procesul de slăbire. Uleiul natural de lămâie este excelent pentru tonifiere, fermitate, energizare. Gelul are proprietăţi puternic emoliente lăsând pielea catifelată, suplă şi delicat parfumată.