| HeartBreaken a întrebat:

Hello TPU! Am si eu o mica intrebare: Cum pot scapa cat mai rapid de punctele negre? As vrea daca se poate remedii naturiste deoarece nu prea suport cremele de genu... Va rog mult de tot sa ma ajutati. Peste o saptamana am o petrecere la scoala... puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| greieras a răspuns:

Spala-te pe fata cu malai.o sa ai o fata fina fina si punctele voi disparea pentru ca malaiul in timpul spalarii ii inlatura happyDistractie placuta la petrecere happy

7 răspunsuri:
| OhFuckIForgotMyNameAgain a răspuns:

Amm.poti sa mergi la plafar si sa intrebi acolo. Sunt foarte bune happy

| Nick_1272 a răspuns:

Este de la Favisan o solutie pentru punctele negre, trebuie folosita cu regularitate si este facuta din extrac de nuc si altele! e bun dar efectele apar dupa mai multe utilizari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu am scapat de puncte negre folosind ca si un scrub sarea, si am mai facut o masca din malai cu drojdie si putina apa, l-am lasat sa stea pe fata vreo 10 minute dupa care l-am curatat. Bafta

| Bulinaaaaa a răspuns:

Pai posi sa le scoti cu inelul, sau posi sa te speli cu apa si malai. baftahappy

| izaaa a răspuns:

Eu folosesc Clean&Clearlove struck...si este foarte bun! ti'l recomand!

| romichete a răspuns:

Am auzit ca cel mai bun remediu natural este lichidul seminal.de acea toate nici u actrita xxx nu are puncte negre sau cosuri

| Mrs0Anna a răspuns:

Incearca infuziile cu musetel. Spui ca vrei remedii naturiste, dar e indicat sa intrebi la farmacie despre produsele de la Favisan, pe mine personal m-au ajutat cand am avut nevoie...