| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu niste remedii naturiste pentru. indepartarea cosurilor. Nu sunt foarte multe, dar totusi, nu le suport! Cine ma poate ajuta? Va multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

Buna!
Jennifer Love Hewit de exemplu are aceeasi problema si ghici ce face? happy
Pune pasta de dinti cat un punct mic pe cos si il lasa acolo 10 ore-il pune pe fata inainte de culcare. Urmeaza acest tratament pana cand iti dispar.

De asemenea, e bine sa bei multa apa. Nu stiu de ce, dar recent nu mai beau asa de multa apa, cam cu un litru mai putin si deja imi apar cosuri. Asadar, se pare ca si apa conteaza. happy
Sa ai o zi buna! >big grin

2 răspunsuri:
| mydarkestdays a răspuns:

Argila, usutroi, zinc

| Matei_Rodica_1997 a răspuns:

Poti incerca sa-ti faci o masca din:
pasta de dinti cu menta, usturoi si alcool sanitar
le amesteci si ti-o aplici.

poti da cu miere