| Alexyaacool a întrebat:

Hello TPU!
Vreau niste idei de cum sa ma imbrac la scoala.

3 răspunsuri:
| Kriss96 a răspuns:

Imbraca-te cum te simti tu comfortabil. Scoala dureaza mult, te plimbi de colo colo si ultimul lucru de care ai nevoie e sa te bata ghetele sau sa nu poti sa te apleci ca ti se vas nurii prin decolteu.

| Beca25 a răspuns:

Imbraca-te decent. Nu purta haine cu multe paiete, fii simpla! Esti la scoala, nu la o petrecere!

| Beast69 a răspuns (pentru Beca25):

De ce trebuie sa fie la fel ca ceilalti? Fii sigur ca fata asta are 10-12 ani daca nu cumva si mai mica, cand eram mic uram chestia asta sa fiu imbracat la fel ca ceilalti, adica decent fara chestii care le porti cand iesi in oras, club s.a., trebuie sa se imbrace asa cum vrea ea, si cum ii place.
sfatul meu e sa te imbraci cu ceva care sa te avantajeze, sa arati cat mai bine, daca toata lumea vine imbracata in haine simple nu trebuie sa fii si tu asa... poti fi putin altfel
.