| TheLovelyGhost a întrebat:

HELLO! Unde as putea gasi produse Avene la un pret mai mic? Daca stiti vreo farmacie cu preturi mai ok. Mersi!

2 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna,

Daca esti din Bucuresti la FarmaciaTei poti sa gasesti produse mai ieftine decat in alte farmacii.
Cred ca poti comanda si online, sincer.Vezi tu detalii aici: https://comenzi.farmaciatei.ro/

| Adry05 a răspuns:

Le iei la un pret ok din Sensiblu daca iti faci card.
Sau incearca dintr-o farmacie online, numa ca e posibil sa trebuiasca sa platesti transport care o sa fie diferenta fata de cele din farmaciile fizice pana la urma. laughing