| AutumnDay a întrebat:

Seara buna! Ce credeti despre diversele produse gen Vichy, Avene, etc - vandute pe siteuri gen olx, okazii? Sunt la preturi mult mai mici decat pretul normal din farmacii. Un exemplu aici: http://olx.ro/......4leqe.html Eu am dat peste 55 lei pe aceasta crema in farmacie. Sau fonduri de ten Vichy pe care le-am cumparat cu 75-80 lei, le-am gasit aici cu preturi intre 35 si 45 lei. Sunt ele contrafacute? Eu tind sa cred ca da. Nu am avut pana acum incredere sa cumpar. Cum as putea verifica daca sunt contrafacute sau nu? Sau poate le aduc de undeva cu preturile astea asa de mici?

1 răspuns:
| Geanina_Lupoaie_1999 a răspuns:

Pot fi contrafacute sau vechi. Daca vrei sa cumperi la un pret mai avantajos iti recomand eMAG sau aoro