| BountyLoverXD a întrebat:

Hello! Voi folosi pentru prima data ceara pentru a ma epila, asa ca inainte sa cumpar recomandati-mi ceva firme bune happy (vreau sa incerc ceara clasica, nu rece sau asa ceva) de exemplu farmec e bun?happy

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Farmec e buna, ti-o recomand

| cameliagalateanu a răspuns:

Poti folosi orice firma doresti.
la prima epilare sa te astepti sa te doara, sa ti se inroseasca pielea, sa te iriti si e posibil sa-ti doresti sa nu te mai epilezi cu ceara niciodata.
ATENTIE!
daca ai vase sparte sau varice, renunta la ceara.

| AnneMariie a răspuns:

Incearca Farmec sau de la Veet, sunt foarte bune, iar cea de la Farme este pe baza naturala. Funditahappy?