| ReeaRissa a întrebat:

HELP me TPU! Ce sa folosesc ca sa-mi creasca unghiile mai repede? un ser ceva.nu stiu. daca se poate un pret si de unde sa comand, multumesc anticipat big grin

Răspuns Câştigător
| AndreeaBanana a răspuns:

Pai fa asta sper sa te ajute. Pui pe o bucata de vata 4 pacaturi de ulei de ricin si 4 de masline. Vei vedea efectul.

6 răspunsuri:
| mogaldeataaaaa a răspuns:

Eu stiu ca de la apa cresc repede. spala-te de multe ori pe maini

| FataOreo a răspuns:

Gasesti la Avon cu vreo 16 lei cred...

| FataOreo a răspuns:

Nu ne dai funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand consuma niste vitamine de la A-Z si Calciu.
Cat pentru crestere uleiul de ricin este foarte bun.
Se gaseste la plafar si costa in jur de 5 lei.

| AnnyJonathann a răspuns:

Unghiile nu cresc asa de repede, insa poti folosi unghii care nu sunt ale tale sunt cum sa-ti spun false

| XOoOrYMăă a răspuns:

Iti poti pune unghii false de ce marime doresi sau gel pentru unghii:*

| AndreeaBanana a răspuns (pentru XOoOrYMăă):

Pai fa asta sper sa te ajute. Pui pe o bucata de vata 4 pacaturi de ulei de ricin si 4 de masline. Vei vedea efectul.