| Mihaela0800 a întrebat:

A mai comandat cineva de pe site-ul Makeup.ro? Am dat a doua comanda acum o săptămână iar astăzi a sosit comanda. Am rămas socata de produsele care au venit nesigilate și cu urme de uzura, majoritatea erau deja desfăcute. Produse neoriginale. Nu recomand!

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu am auzit de acest site. Inainte de a comanda de pe un site trebuie sa verifici in mai multe surse daca sunt ok produsele. Ar trebui sa iti spui intamplarea si pe grupurile de Facebook despre makeup sau produse de ingrijire. Si le poti lasa si un review pe Facebook celor de la acest site.

| Mihaela0800 explică (pentru Aasdfghj):

Majoritatea părerilor de pe YouTube (fiind și singura sursa de unde mi-am făcut curaj sa comand) au fost pozitive

| Aasdfghj a răspuns (pentru Mihaela0800):

Serios? Daca ai patit doar tu treaba asta, trebuie sa le faci o poza la coletul primit si sa spui ca vrei banii inapoi sau inlocuirea produselor daca isi bat joc de clienti.

| Aasdfghj a răspuns (pentru Mihaela0800):

M-am uitat putin pe pagina de Facebook si imi vine sa imi pun mainile in cap pentru felul in care persoana care administreaza pagina, se exprima. Nu zic ca eu sunt cea mai tare dar... lasa de dorit. Nu sunt profi. Pareri nu vad pe nicaieri, doar un video cu un unboxing care nu inseamna nimic pentru mine. Poate fi o persoana de-a lor. Mai multa grija pe viitor.

| Mihaela0800 explică (pentru Aasdfghj):

Da, mulțumesc pentru opinii. Cu siguranță nu voi mai comanda