| xGabriela a întrebat:

Hey, am nevoie de ajutor in legatura cu vopsirea parului. Mi-am comandat o vopsea albastra, semipermanenta si nu stiu sigur daca dupa ce aplic vopseaua, clatesc parul cu sampon sau doar cu apa? Daca cineva mi-ar putea explica cum sa fac totul, ar fi super, mersi, fundita.

1 răspuns:
| MaliciousDeath a răspuns:

Poti folosi si sampon.Culoarea a fost deja absorbita deci pur si simplu ti-ai spala parul.Si eu am folosit de curand verde, iar dupa ce l-am clatit cu apa am folosit si sampon.Nu face o diferenta vizibila sau asa ceva, e ok.