| Noonehereyet a întrebat:

Hey! Am parul cret si va rog mult sa-mi apuneti niste metode de indreptare. Daca e vorba de vreun balsam si sampon spuneti-mi marca si, poate, un magazin online accesibil de unde sa le iau. Faza e ca parul meu nu sta drept decat cand ma duc la coafor. Am incercat sa-l intind cu placa dar a trebuit sa mi-l intind in fiecare zi ca sa fie prezentabil. Dau funda! Va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă să îl îndrepți cu placa dă-i cu fixativ iar cu placa, fă baie la cap usucă-te si îl ai drept. Baftă.