| mariaariamaron a întrebat:

Am parul cret si pana la umeri. Nu mai stiu ce sa fac cu el. In fiecare zi il prind in coc...ma doare deja capul. Am citit pe net ca exista balsam si sampon de indreptare aparului. Imi ia o ora sa il intind cu placa si ma tine 30 de minute straight face. De unde pot cumpara balsamul si samponul? Cat costa? A incercat cineva? FUNDA+ VOT.

2 răspunsuri:
| Frumystefy a răspuns:

Prinde-ti o coada si apoi dupa elasticul cu care ti-ai prins-o mai pune unul si inca unul, pana jos.

| rvsmady a răspuns:

Buna. Am avut si eu aceas problema... off este foarte greu sa iti gasesti pentru tipul tau de par. Eu iti spun ce folosesc eu :
Sampon si balsam L'Oreal Elvive Hidra Colageno
Tratament L'Oreal Elseve Nutri Gloss
Masca de par Avon Planet Spa
Tratament cu ulei de masline
Serum pentru varfuri despicate Avon
Nu pot sa iti garantez ca functioneaza si pe parul tau. Sper ca te-am ajutat