| genifar45 a întrebat:

Hey! As vrea sa imi pun aparat dentar (metali fix ) si nu stiu cat ar costa si unde trebuie sa ma duc...(pretul sa fie pana in 1600 lei). Daca se poate, sa imi recomandați un stomatolog.
P.S Sunt din Galați si aștept părerile voastre. happy

2 răspunsuri:
| Hyourinmaru a răspuns:

Eu am aparat dentar fix si o singura arcada costa 2000 de lei, n-am auzit sa fie mai ieftin. Sunt din Buzau, deci nu pot sa iti recomand un stomatolog, scuze. big grin

| genifar45 explică (pentru Hyourinmaru):

Aha...am vazut in București cu 1500 si de aceea am întrebat... poate găsesc mai ieftin..mulțumesc oricum. ^.^