| RasberryB a întrebat:

Hey! Astazi mi am cumparat de la un magazin de cosmetice crema de la himalaya herbals Agne-n-Pimple Cream. Folositi aceasta crema? Ce parere aveti? Da rezultate? Alte creme utilizate de voi si eficiente? Multumesc!:*

Răspuns Câştigător
| adee25 a răspuns:

Da folosesc, si pot sa spun ca este unul dintre produsele mele pentru ten preferate! Mie mi-a luat cam 2 saptamani pana am scapat de cosuri complet.Iti recomand cu mare caldura sa iei si celelalte produse din gama Himalaya Herbals, deoarece sunt fff eficiente!

1 răspuns:
| danadana28 a răspuns:

Eu pentru acnee am folosit produse romanesti, Farmec, gama cu Aloe Vera si Ceai Verde. Produsele sunt foarte eficiente, vindeca acneea in 2-3 luni, vindeca inclusiv ranile lasate de stoarcerea cosurilor si urmele acelea ca niste vanatai mici care raman in urma lor. Gama are patru produse: un gel de curatare a fetei, un fluid tonic-hidratant, o crema matifianta hidratanta si o masca cu aplicare saptamanala. Toata gama costa cam 50 lei.