| MaTrIx8378 a întrebat:

Ce parere aveti despre " Crema anti-acneica Acne-n-Pimple Cream Himalaya "? sad in cat timp da rezultate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Gipsy_Gabriel_1998 a răspuns:

2-3 saptamaniu dar sa te tii de ea nu azi te dai maine iti este sila

| MaTrIx8378 explică (pentru Gipsy_Gabriel_1998):

Frate te rog eu lasa-mi id-ul tau sa te intreb mai multe despre acest produs, te rog.

| Gipsy_Gabriel_1998 a răspuns (pentru MaTrIx8378):

Motanel_versat14

| MaTrIx8378 explică (pentru Gipsy_Gabriel_1998):

Mersi,astept sa imi dai accept

1 răspuns: