| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre " Crema anti-acneica Acne-n-Pimple Cream Himalaya "? in cat timp da rezultate?.

Răspuns Câştigător
| ButONaSirynuKA a răspuns:

Pai poti sa te duci la dostorul de familie sa iti dea un tratament ca mai cunosc eu pe cineva care s-a dus la doctorul de familie(si i-a dat un tratament) si acu nu mai are agnee

2 răspunsuri:
| ButONaSirynuKA a răspuns:

Am avut eu si mi se pare o porcarie....am folodito timp de 2 saptamani si nu s-a vazut nici un rezultat

| MaTrIx8378 a răspuns (pentru ButONaSirynuKA):

Pff sad, si alt tratament stii, care a dat rezultate? te rog spune-mi si mie

| ButONaSirynuKA a răspuns (pentru MaTrIx8378):

Pai poti sa te duci la dostorul de familie sa iti dea un tratament ca mai cunosc eu pe cineva care s-a dus la doctorul de familie(si i-a dat un tratament) si acu nu mai are agnee