| denisa_3178 a întrebat:

Hey. Cam cat tine vopseaua permanenta? Si aproximativ cat ar costa sa ma vopsesc la salon daca am parul lung? Trebuie neaparat sa-mi decolorez parul? Il am saten si vreau un blond caramel.:*

3 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Cred ca trebuie sa te decolorezi.asta va decide hairstylistul. daca te decolorezi costa in jur de 3-4 milioane.:*

| beatrice9849 a răspuns:

Buna! Daca te duci la salon te costa minim 60 lei si cel mai probabil ca sa prinda culoarea trebuie sa te decoloreze, ca sa iti prinda si sa iti iasa culoarea pe care o vrei! Succes

| Quanah a răspuns:

Daca e saten inchis, da. Trebuie decolorat. Vopseaua permanenta tine cateva luni, dar dupa aproximativ 3 luni, la radacini o sa se vada culoarea naturala a parului. Pretul nu-l stiu. Dar mai bine te vopsesti acasa. Sunt unele care habar nu au sa vopseasca desi sunt angajate la saloane cu renume...