| midu89 a întrebat:

Hey,ce creme de corp mai folositi,cu un miros placut si care sa persiste mai mult timp pe piele(mirosul), si bninteles sa lase si pielea catifelata.

Răspuns Câştigător
| florizzz a răspuns:

SI eu tot produsele de la Yves Rocher imi plac, Absolut toate produsele lor sunt facute cu ingrediente cat mai naturale. Eu fac si alergii repede dar de la ei nu am avut nici o problema niciodata. pup

3 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Folosesc crema cu unt de shea si trufe de ciiocolata de la Planet Spa.E delicioasa:X.Am luat-o de la Avon la reducere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
http://cosmeticsboutique.ro/......n-naturals
Asta imi place foarte mult si persista mult mirosul.
Si asta iarasi e foarte buna:
http://cosmeticsboutique.ro/lotiune-de-corp-avon-naturals-cu-cocos-200-ml
Plus ca ambele creme au o aroma imbietoare:cocos si vanilie!
Te pup!

| blueheart a răspuns:

Crema de corp Iris Noir- Yves Rocher
Mie imi place mult cum miroase si isi pastreaza mirosul intreaga zi