| CatyVany a întrebat:

Hey! Ce parere aveti despre capsulele Skin Detox? A mai folosit cineva? Ce efect au? Ps: este vorba despre niste capsule care te scapa de acnee.

6 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Iti pot recomanda un produs mai bun : schimbdeocazii.com/frumusete/lupta-acnee-in-luna-sau-retur-bani

| kiri11 a răspuns:

Este complet, eu pot intra pe el. happy

| CatyVany explică:

Link.ul nu este complet...

| CatyVany explică:

La mine nu merge.

| CatyVany explică:

Am reusit sa intru...dar... MARE HOTIE ACOLO laughing

| Edu_Alin_1996 a răspuns:

Sunt bune doar că trebuie să te ții de program, adică să iei seara după masă o pastilă cu un pahar de apă! Eu am luat timp de 3 luni şi tenul meu era nult mai luminos şi nu mi-au mai apărut coşuri decât în periaoda aceea a lunii, în rest nu am avut efecte adverse sau ceva de genul ăsta! Deci sunt bune, eu am folosit şi o cremă de la la roché posay in acea perioada, combinate au fost perfecte! Recomand, crema o foloses si acum, in sa nu da aceleasi rezultate!