| AnOnImUl321123 a întrebat:

Hey
Ce stiluri (care se poarta acuma) de imbracaminte as putea sa port? As vrea sa imi schimb stilul. Sunt baiat/16 ani/liceu/clasa X-a/blond/ochi verzi. Ceva sugestii?
Funda

6 răspunsuri:
| Cimped a răspuns:

Uita-te la Suleyman Magnificul si copiaza stilul unuia dintre personaje.

| elele a răspuns:

93.119.26.222:7777 samp go go

| DanielaC05 a răspuns:

Http://joxi.ru/KAxVMEYhw5dkm8
Mie imi place acest stil pentru ca este gen - creativ!
pentru a patrea mai inteligent si serios incearca asta care urmeaza!
http://joxi.ru/v294yKOSjy7YmG

| anonim_4396 a răspuns (pentru DanielaC05):

Primul e genial :X

| gigelZecradeuu1 a răspuns:

Ai putea sa fi original si sa te imbraci cum te defineste personalitatea ta! Adica ve culori ti se potrivesc! Ai putea purta chiar blugi un tricou bagat in blugi si o camasa pe ste tricou! Atentienu orice camasa ..sa se potriveasca si cu blugul dar si cu pantofii! Cel mai important este sa se potriveasca si frizura...