| deya100 a întrebat:

Hey! Cine imi da tutoriale in care iti arta sa faci cocuri simple si chic! Fara impletituri sau alte din alea!
Ceva in genu asta:http://www.e-feminin.ro/5-coafuri-de-petrecere/
Spune cum se face dar nu arata asta ma intereseaza!

FUNDA! :D

2 răspunsuri:
| Gabi_Băă_1998 a răspuns:

Pai po-ti sa ti-l faci tu acasa la tine. Sau daca vrei du-te la coafor si da 150 ca lucreaza mama face asa frumoase. Sau la coaforul din orasul tauwinking. Ok Funda

| happyorange a răspuns:

Pe youtube gasesti multe tutoriale. de exemplu: bubzbeauty, lilysimply. sper ca ti am fost de ajutor