| edda a întrebat:

Va rag am nevoie de niste site-uri cu coafuri...cocuri impletituri...

Răspuns Câştigător
| Cocochannel a răspuns:

Http://www.youtube.com/......p?/results
Sper sa te fi ajutat! :)

6 răspunsuri:
| nico097 a răspuns:

Intra pe facebook si scrii coafui myky e o prietena buna care stie sa coafeze si are ceva pzoe cu modele facute de ea.

| babypowder87 a răspuns:

Hello, pe ele.ro gasesti foarte multe articole cu tipuri de coafuri (atat in trend, cat si pentru acele momente in care nu dispui de mult timphappy.

| x3Lavatza a răspuns:

Pai nu stiu ce sa iti zic .....de obicei coafurile simple sunt mult mai dragute decat cele mai grele, de exemplu daca ai o coafura simpla arati ca ai stil si ca esti o fire simpatica.

| anamar a răspuns:

Buna Edda! Urmareste tutorialele acestea.Gasesti impletituri frumoase si usor de realizat... promit! http://www.youtube.com/......ttp?/watch