| painkilleeer a întrebat:

Hey,cum fac ca mirosul de parfum sa persiste pe haine mai mult?
Adica eu ma dau destul de mult si degeaba.

6 răspunsuri:
| Adminul000 a răspuns:

Pai inseamna ca parfulumul nu este bun trebuie sa iei un parfum care dureaza mai mult daca o sa iei mirosul o sa ramana in haine!

| ღβأβأ a răspuns:

Trebuie sa iti iei niste parfumuri bune, nu ieftinituri. Alea bune costa chiar 300-400 de lei.

| Daria00 a răspuns:

Cumara un parfum cu o caliate destul de buna. Adica sa fie destul de scum. Incearca Today, Ultraviolet, Hugo Boss etc

| Ksonik77 a răspuns:

Salut, atunci este parfum cu 20 de leilaughing Cumpara si tu de la H&M sa vezi ca o sa se simta mirosul 2 saptamani!

| fane99 a răspuns:

Prima data dam sapun si dupa aia dam parfum. laughing)))

Răspuns utilizator avertizat