| Crisul1kk a întrebat:

Hey cum pot scapa de cearcane? Sunt oribileeeeeeee. NEED HELP!

Răspuns Câştigător
| Katsworld a răspuns:

In fiecare noapte, inainte sa te culci tai 2 felii de castravete si ii pui pe ochi. Crede-ma are efect am incercat eu!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E un produs de cearcane in hipermarket dar te costa vreo 10-13 euro e cam scump si e in cantitate mica cat un ruj de buze pentru femei.

| lora3u a răspuns:

Somn la timp! laughing

| AnneRose a răspuns:

Incearca sa dormi intre orele 22 si 24...perioada aceasta e cea mai importanta...asa-zisul "somn de frumusete". O sa scapi de cearcane, garantez!

| ello a răspuns:

Dormi! laughing Incearca sa iti pui niste felii de castravete pe ochi sau pliculete de ceai folosit...sau machiaj laughing

| denisa_3278 a răspuns:

Poate ca.nu te odihnesti destul.