| Georg13 a întrebat:

Hey! Cum scap de varice, sau ce sa fac sa nu mai am.Am 16, lucrez si stau foarte mult in picioare. Exista o crema ceva, niste exerciti ca sa nu mai fac varice? Am deja cateva vene ingrosate.

4 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna
Citeste aici :
http://www.andreearaicu.ro/......nti-varice

Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate, doar operetia te poate salva. Nu neglija!

| iubesc a răspuns:

Le poti elimina doar prin operatie cu laserul insa nu iti recomand 1 e scump si 2 iar iti vor aparea. Nu ai ce face, sport si renunta la a mai sta in picioare!

| Byana a răspuns:

Cremele si in special sportul vor face ca aspectul sa se diminueze, vor deveni din ce in ce mai putin vizibile, dar nu vor dispare.