| TDGMeebu a întrebat:

Hey!
De 1 iunie voi pleca la o reuniune a unei scoli unde se va face la o discoteca.
Intrebarea mea este: cu ce sa ma imbrac?
Avand in vedere ca:
-imi plac tricourile cu imprimeu
-imi plac blugii skinny
-ador sa port foare multe accesorii si sa ma machiez
-imi plac tenesii
-parul: mereu desprinshee hee
Ma puteti ajuta?
Eventual: -niste poze
-video`uri cu machiaj
etc.
Mersi mult kiss

Răspuns Câştigător
| Patriii a răspuns:

Eu ti'as recomanda un tricou mai crazy sa zic asa, cu imprimeuri ciudate, blugii skinny, niste tenisi, o palarie gen M. J. un machiaj mai natural, si accesorii care sa se portriveasca tinutei. Sper ca ti'am putut fi de ajutorbig grin

2 răspunsuri:
| Teddy_6725 a răspuns:

Cred ca poti purta niste blugi negri cu o camasa alba mai lunga si poate niste balerine iar la accesorii un lant cu un fluture si o bratara micuta si machiaj foarte soft sper ca te-am putut ajuta

| andreea_8673 a răspuns:

Pai...
eu as zice.
o pereche de blugi negri si sus o camasa sau. un maiou albbig grin
accesorii:un lantisor cu un cap de pisica sau cu un fluture. ceva care sa aiba putin albbig grin o bratara alba si una neagra
in cazul in care te imbraci cu un maiou ar merge un bolero negrulove struck
si jos...niste ghetute crosetatebig grin
succes
funditapuppy dog eyes
:S